ЄвроАптека — Європейська якість: лікуємось із гарантією

В країнах Євросоюзу здійснюється найсуворіший контроль над обігом лікарських препаратів та можливою появою на ринку фальсифікату. З лютого 2019 року була запроваджена система унікальної ідентифікації медикаментів (подвійний штрих-код) з одночасним контролем порушення цілісності на вторинній упаковці. Це – гарантія безпеки для споживача, що засвідчує оригінальність лікарського засобу.

У рамках Директиви про фальсифіковані ліки, в ЄС постійно вдосконалюються заходи з контролю, виявлення підробок та покарання за фальсифікат.

В сучасних умовах Євросоюз гарантує справжність препаратів у ланцюжку виробник-дистриб’ютор-аптечна мережа-лікарні.

Європейські ціни: чого очікувати від якісних ліків?

За якість потрібно платити — із цим твердженням знайомий кожен із нас. В умовах, коли платити доводиться навіть за відсутність якості, може здатися незвичним те, що європейські ліки можуть бути навіть дешевшими за пропозиції в українських аптеках.

Яким чином таке можливо?

В Україні, незважаючи на видиму заповненість аптечної мережі, асортимент представлених препаратів значно поступається європейському (від 30 до 60% за різними оцінками). Ціни на брендові препарати істотно перевищують пропозицію в ЄС, а це вже свідчить про низьку чи уявну конкуренцію. І виходить так, що в фармацевтичного ринку країни — проблеми, а страждає при цьому покупець.

Але можна перестати бути “покупцем, який страждає”, обравши просте рішення – замовити необхідні Вам ліки у нашій Службі доставки лікарських засобів із Європи.

Служба доставки лікарських засобів із Європи

На цьому сайті ми зібрали докладну інформацію про наявні препарати. Відомості про лікарський засіб, інструкція та ціна на препарат розміщені на окремій сторінці.

Аптечні мережі – недешевий спосіб упоратися з проблемою. Тоді як в онлайн-службі замовляти доставку медикаментів – вигідно. Тут немає витрат на оренду приміщення, склади, виставкові зали та численних працівників. Завдяки оптимізованій роботі різниця в ціні між продажем засобу через аптечну мережу та інтернет-сервіс є доволі помітною. І це за оригінальний препарат, а не дженерики.

Наша служба пропонує медикаменти із країн Євросоюзу для дорослих та дітей. Доставка здійснюється без посередників напряму до замовника.

Звертайтеся! Ми гарантуємо Вам доставку перевірених ліків, що перебувають під контролем ЄС за помірну ціну. Тому наш девіз – здоров’я стає доступним.